Co mówią o nas inni? Referencje od Firm

Referencje w związku z dostarczeniem narzędzi i usług

Caparol Polska

Referencje Caparol - usługi

„Firma Excelness.com zrealizowała szereg usług związanych ze stworzeniem i wdrożeniem narzędzi Excel do prognozowania i raportowania sprzedaży. Wdrożone rozwiązania pozwalają nam na:

lepsze prognozowanie przyszłych trendów sprzedażowych,
dokładniejsze planowanie zakupów i produkcji,
poszerzają perspektywę analiz – dzięki zastosowanym raportom i wizualizacjom,
automatyzują cały proces –dzięki czemu możemy skupić się na podejmowaniu najlepszych decyzji.”

Mariusz Bakun – Dyrektor ds. Zarządzania Łańcuchem Dostaw

Kancelaria Notarialna Jan Jodłowski, Fabian Wawrzyniak s.c.

Referencje Kancelaria Notarialna

„Przygotowane rozwiązanie pozwala nam gromadzić i śledzić kluczowe informacje o naszych klientach i sprawach, co ma znaczący wpływ na jakość prowadzonych przez nas usług. Co równie ważne, utrzymywanie bazy danych nie wymaga od nas dużego wysiłku czasowego i jest bardzo ergonomiczne.”

Fabian Wawrzyniak – NotariuszReferencje w związku z przeprowadzonymi szkoleniami zamkniętymi

Johnson & Johnson

Referencje Johnson & Johnson

„Na szczególną pochwałę zasługuje sposób prowadzenia zajęć – przekazywanie wiedzy w sposób przystępny, przygotowanie dużej ilości ćwiczeń praktycznych zwiększających tempo przyswajania wiedzy przez uczestników szkoleń oraz milą i twórczą atmosferę. Efekty praktyczne wyniesione ze szkoleń jak też zadowolenie uczestników przekroczyło oczekiwania, o czym świadczą wyniki przeprowadzonej przez nas wewnętrznej ankiety. Szkolenia bezpośrednio wpłynęły na zwiększoną produktywność pracowników w pracy z arkuszem kalkulacyjnym Excel.”

Agnieszka Krawczyk – Menedżer ds. Personalnych

Enea

„Program szkolenia został indywidualnie dopasowany do specyfiki i wyzwań stających przed uczestnikami szkolenia. Usługa została wykonana rzetelnie i należycie, cele szkoleniowe zostały osiągnięte. Doświadczenie zawodowe i umiejętności obsługi aplikacji MS Excel Trenera zagwarantowały wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny szkolenia.
Powyższe pozwala nam rekomendować Pana Łukasza Pietrzaka jako rzetelnego partnera biznesowego.”

Agnieszka Cylka – Kierownik Biura Szkoleń i Rozwoju

Caparol Polska

„Do każdego uczestnika szkolenia, Pan Łukasz miał indywidualne podejście. Również jakość materiałów, które przygotował dla uczestników była bardzo wysoka. W efekcie, ze względu na duże zainteresowanie, po pierwszych szkoleniach zorganizowaliśmy kolejne, cieszące się dużą popularnością wśród Pracowników oraz mające równie doskonalą opinię.
Pan Łukasz, ma bardzo dużą wiedzę z zakresu efektywnego wykorzystywania programu Excel w codziennej pracy i co najważniejsze, potrafi podzielić się nią z uczestnikami szkoleń w bardzo przystępny i praktyczny sposób.”

Dyrektor ds. Personalnych

IKEA

Referencje IKEA

„Współpraca z Panem Łukaszem przebiegała bardzo dobrze. Zaprezentował wysoką jakość materiałów szkoleniowych oraz zindywidualizowane podejście do programu szkolenia jak i potrzeb uczestników. W mojej opinii Pan Łukasz ma bardzo dużą wiedzę z zakresu programu Excel, a co go wyróżnia to sposób przekazywania wiedzy w bardzo przystępny i praktyczny sposób.
Z przyjemnością polecam współpracę z Panem Łukaszem wszystkim, którzy chcą zaprzyjaźnić się z Excelem lub potrzebują gotowych rozwiązań i narzędzi.”

Milena Kosińska – HR Manager

ACP Pharma

„Współpraca z Panem Łukaszem przy okazji organizowania tych szkoleń przebiegała bardzo dobrze. Prowadzący był bardzo zaangażowany w przygotowywanie materiałów i prowadzenie szkoleń. Wysoka jakość jaką zaprezentował podczas tych warsztatów zaowocowała tym, że po pierwszym terminie, zorganizowaliśmy jeszcze trzy kolejne, gdyż zainteresowanie było bardzo duże a listy zapełniały się chętnymi bardzo szybko.
Polecam współpracę z Panem Łukaszem, gdyż ma bardzo dużą wiedzę z zakresu efektywnego wykorzystywania programu Excel w codziennej pracy i  co najważniejsze potrafi podzielić się nią z uczestnikami warsztatów w bardzo przystępny i praktyczny sposób.”

Monika Kapuścińska – Kierownik ds. Rozwoju i Szkoleń